VIDEO Remiză între Valladolid şi Levante în La Liga. Partida a fost în direct la Telekom Sport

Pe Estadio Jose Zorilla, s-a intrat cu 0-0 la pauză între Real Valladolid şi Levante. Partea secundă a adus golurile

Marcos Andre a deschis scorul pentru gazde în minutul 57, după pasa lui Oscar Plano, fotbalist crescut de Real Madrid. Cu şapte minute înainte de final, Jose Campana a restabili egalitatea, din lovitură de la 11 metri.

Valladolid are 10 puncte şi ocupă locul 17 în clasament, în timp ce Levante, cu opt puncte, este cu un loc mai...
sursa: Telekom Sport

2020-11-28 00:19
Ultimele știri din Telekom Sport
Azi 21:02 LIVE VIDEO Inter Milano - Juventus, în direct la Telekom Sport, de la 21:45. Se joacă pentru titlu!
Azi 21:02 LIVE TEXT | Liverpool - Manchester United 0-0 în derby-ul Premier League. Liverpool pierde şi locul 2 în clasament
Azi 21:02 Dinamo o bate pe Steaua cu 3-0 în Divizia A la volei masculin. Toate rezultatele primului turneu din 2021
Azi 21:02 Fernando Torres se pregăteşte pentru viitoarea carieră de manager cu echipa B a celor de la Atletico Madrid
Azi 21:02 LIVE VIDEO | Barcelona - Athletic Bilbao, de la 22:00, în Supercupa Spaniei. Primul trofeu al sezonului e în joc! Echipele probabile
Azi 21:02 VIDEO Academica Clinceni - FC Hermannstadt 0-0. Sibienii au jucat mai bine şi au ratat ocaziile importante ale meciului
Azi 19:58 VIDEO Sepsi e nemulţumită de rezultatul obţinut contra campioanei: ”Am dominat în totalitate până la eliminare!”
Azi 19:58 Deac recunoaşte jocul modest al echipei sale: ”Prima repriză a fost slabă, dar ne-am trezit după pauză”
Azi 19:58 VIDEO | Burcă pune piciorul în prag după Sepsi - CFR 0-1: "Nici adversarii din Europa League n-au avut ocaziile pe care le-a avut Sepsi. Trebuie să ne revenim!"
Azi 19:58 Ilyes: ”Noi construim şi poate ne vom bate la titlu pe viitor, cine ştie?” Anunţ despre accidentarea lui Florin Ştefan
Azi 19:58 VIDEO | Accidentare gravă în meciul Sepsi - CFR Cluj 0-1. A fost nevoie de intervenţia ambulanţei: "E ruptă, nu mai pot!"
Azi 19:58 LIVE VIDEO Academica Clinceni - FC Hermannstadt, în direct la Telekom Sport 1. Oaspeţii mai periculoşi în prima repriză
Azi 19:58 VIDEO | Edi Iordănescu le-a zgândărit orgoliul fotbaliştilor săi pentru a "debloca" meciul cu Sepsi: "Doar şansa şi Bălgrădean au făcut să intrăm cu 0-0 la pauză!"
Azi 18:56 Eşec pentru Ursea în Ligue 1: Nice – Bordeaux, scor 0-3
Azi 18:56 LIVE TEXT | Liverpool - Manchester United 0-0, derby de locul 1 în Premier League. Klopp poate pierde locul 2 dacă nu învinge azi
Azi 18:56 LIVE VIDEO | Handbal Liga Campionior F: Podravka - SCM Râmnicu Vâlcea. SCM câştigă derby-ul suferinţei din Grupa B
Azi 18:56 VIDEO Chiricheş şi-a accidentat un adversar în minutul 1! Kucka şi-a revenit şi a marcat pentru Parma
Azi 18:56 LIVE VIDEO Academica Clinceni - FC Hermannstadt, în direct la Telekom Sport 1. A început meciul
Azi 18:56 OFICIAL | A scăpat de coşmar! Mesut Ozil a plecat, în sfârşit, de la Arsenal! Cu cine a semnat
Azi 18:56 Sepsi - CFR Cluj 0-1. Debelljuh a marcat singurul gol al mecului. Gazdele au jucat aproape toată repriza secundă în zece oameni
Ultimele știri din România
Azi 21:27 Opozantul Navalnîi, reținut la revenirea în Rusia
Azi 21:27 Austria prelungește carantina până pe 8 februarie. Restaurantele şi hotelurile vor rămâne închise
Azi 21:27 Dinozaur gigant, descoperit cu ajutorul Google Maps
Azi 21:27 Raport CNCAV. Câţi români s-au vaccinat în ultimele 24 de ore şi câţi au primit rapelul
Azi 21:27 Raluca Turcan, declarația orei despre pensii: „Nu dorm bine noaptea…”
Azi 21:27 De ce a fost arestat Alexei Navalnîi imediat după sosirea la Moscova
Azi 21:24 Amenzi de zeci de mii de lei după două petreceri organizate în Centrul Vechi al Capitalei
Azi 21:24 Ministrul Bogdan Aurescu: Arestarea liderului opoziţiei ruse, Aleksei Navalnîi, e inacceptabilă
Azi 21:24 Opozantul rus Aleksei Navalnîi a fost arestat pe aeroport, la revenirea în Moscova (VIDEO)
Azi 21:23 Frigul extrem provoacă haos pe pieţele de energie din întreaga lume, împingând preţurile la maxime record
Azi 21:23 În partidul de guvernământ al Germaniei s-a dus o bătălie de care depinde viitorul Europei post-Merkel. S-au înfruntat justiţia socială, atlantismul şi conservatorismul tradiţional: În final a ieşit Armin Laschet, care vrea să recâştige comunităţile
Azi 21:20 Şef din Poliţie, mazilit pentru că a apostrofat un subaltern pe WhatsApp
Azi 21:20 Câţi bani iau pe săptămână vedetele de la „Survivor“. Topul celor mai bine plătiţi „Faimoşi“
Azi 21:20 Un avion unic în Europa, de ultimă generaţie, a intrat în posesia României: „Sistemele de poziţionare dau precizia în zbor cu mai puţin de 2 centimetri“
Azi 21:20 MAE, reacţie dură după arestarea lui Navalnîi: Inacceptabil! Represiunea împotriva opoziţiei e pur nedemocratică
Azi 21:20 Rareş Bogdan pune tunurile pe Ludovic Orban: Regret că nu i-am cerut demisia după europarlamentare. Se crede lupul alpha. A dus la pierderea alegerilor
Azi 21:19 Bogdan Aurescu: Reținerea liderului opoziției ruse este inacceptabilă
Azi 21:19 Lituania cere UE sancțiuni împotriva Rusiei după arestarea lui Navalnîi
Azi 21:19 Valeriu Gheorghiță: Măsurile de prevenție ar trebui menținute până când vom avem un nivel de imunitate colectivă de circa 60-70%
Azi 21:19 „Partidul este pe un butoi de pulbere”. Rares Bogdan declanseaza atacul impotriva lui Orban: „Clar exista doua tabere, in spatele nostru se afla zeci de filiale”
Azi 21:19 Cine este alaturi de Rares Bogdan in ofensiva contra lui Orban: „Emil Boc, Ilie Bolojan si tabara reformistilor. Am fost izolat imediat dupa europarlamentare”
Azi 21:07 Nou record stabilit de Lewandowski in Bundesliga
Azi 21:07 Academica Clinceni - Hermannstadt 0-0 la debutul lui Ciobotariu pe banca sibienilor
Azi 21:07 Liverpool si Manchester United, egal fara goluri pe Anfield
Azi 21:07 Sport la TV. Cine transmite Cagliari-Milan şi Fenerbahce-Ankaragucu. Programul transmisiunilor sportive de luni, 18 ianuarie
Azi 21:07 CFR Cluj, privată de un penalty clar cu Sepsi! Început slab de an pentru Ovidiu Hațegan
Azi 21:07 Edi Iordănescu, dezamăgit de jocul CFR-ului: „Nu am avut prospețime, am luat decizii greșite!”
Azi 21:07 În fugă spre Jocurile Olimpice! Marius Ionescu: „Am alergat 6.000 de kilometri în an pandemic!”. Exclusiv
Azi 21:07 Alexei Navalnîi a revenit în Rusia. Dizidentul a fost arestat pe aeroportul din Moscova. Video
Azi 21:07 Gigi Becali anunță că deține cel mai bun tratament anti-Covid: ”Am 50.000 de flacoane blocate în vamă”
Azi 21:05 Navalnîi a fost arestat la sosirea pe aeroportul din Moscova
Azi 21:05 Bilanț negru COVID-19: 2.156 cazuri noi și 57 de decese, în ultimele 24 de ore
Azi 21:05 Coronavirus - România: 693644 de cazuri confirmate
Azi 21:05 Video ”Ne-a pedepsit fotbalul și CFR-ul!” Cei de la Sepsi, frustrați după eșecul nemeritat în fața campioanei
Azi 21:05 Video Sassuolo - Parma 1-1. Chiricheș i-a spart capul unui adversar și a greșit la gol. Mihăilă n-a mai apucat să intre
Azi 21:05 Academica Clinceni - Hermannstadt 0-0. Oaspeții, gol anulat eronat. Sibienii, primul punct după 3 eșecuri la rând
Azi 21:05 Video ”Cea mai slabă repriză de când sunt la CFR Cluj!” Edi Iordănescu, dezamăgit în ciuda victoriei: ce le-a zis jucătorilor la pauză
Azi 21:05 Ciprian Deac, după chinul trăit de CFR Cluj în Covasna: ”Ne-au presat, au fost primii la minge!”
Azi 21:01 Brigada Rutieră anunţă restricţii de trafic luni dimineaţă pe şoseaua Berceni, din cauza începerii lucrărilor la noua staţie de metrou
Azi 21:01 Remiză albă în confruntarea Liverpool – Manchester United, din Premier League: scor 0-0
Azi 21:01 Bogdan Aurescu: Arestarea liderului opoziţiei Navalnîi, la reîntoarcerea sa în Rusia, este inacceptabilă
Azi 21:01 Academica Clinceni - FC Hermannstadt, scor 0-0, în Liga I